Přihlašovací formulář
Přihlašovací jméno
Přihlašovací heslo




Zapomenuté heslo|Zaregistrovat se
Osobní údajeObjednávkyPorovnáníOblíbenéReklamaceOdhlášení
Zpět
  1. Hlavní stránka
  2. Síťové prvky
  3. Optická kabeláž

Optická kabeláž

Setřídit
Na stránce
Upřesnit výběr
Novinka
Bezprašné ubrousky KIMTECH pro čištění optických vlákenBalení 280 ks.
122 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
282 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
353 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
140 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 20mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
423 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 2mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
154 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 3mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
168 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 5mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
198 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-LC, LS0H, 7mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
225 Kč
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 10mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
294 Kč
Novinka
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 15mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
368 Kč
Skladem u dodavatele
Duplexní patch kabel MM 50/125, OM3, LC-SC, LS0H, 1mKabel podporuje připojení o rychlosti 10 Gb/s.
139 Kč